Březen 2012

KAŠLU NA TO

28. března 2012 v 14:27 | Elma
Ať si kdo chce, říká co chce. Kvůli pár blbkám si nebudu dělat nový blog. Můj blogový svět je jední slove - http://me-zviratka.blog.cz/
Vždycky jsem tam byla a ikdyž už máte toho stěhování po krk, tak se tam vrátím. Kašlu na všechny (ne na své OPRAVDOVÉ KAMARÁDY, jen na Ty, o kterých vím, že byli rádi, že jsem si zrušila blog). Blog jsem si založila jako deník pro má zvířata a taky pro fotky mých zvířat a podobně. Nehodlám na tom nic změnit a pokud chcete, ráda Vám slíbím, že dokud neodejdu NADOBRO z blogového světa, budu pořád jen na me-zviratka = hlavní blog.
K D O N E P O CH O P I L :
• ..tak se už budu pořád jen na me-zviratka.blog.cz
• .. ať se Vám to líbí jak chce, klidně si mě smažte, ale nebudu si mazat blog kvůli nějakým blbkám

DĚKUJI ZA POZORNOST, PŘEJI PŘÍJEMNÝ ZBYTEK DNE =)

Emil

27. března 2012 v 14:52 | Elma
°Narozen: 4. října 2010
°Znamení: Váhy
°Pohlaví: Samec
°Barva: Černá s bílými flíčky
°Druh: Křeček medvědí
°CHs/ Zverimex: Zverimex

* * * * * * * * * * * * *

Emilka jsem si domů přivezla dne 4. října (ano v ten den jsem si jej přivezla, protože nevím kdy se narodil, určila jsem mu narozeniny v tento den). Když jsem vešla do zverimexu, všechno jsem si nejdříve prohlídla a ihned šla rychlým krokem k akvárku se zlatýma křečkama. Mamka uviděla jednoho hezké křečuldu, který byl šedý, ale, nevím co se stalo, neudělal na mě takový dojem, jako na mamku, když jsem se ale podívala na jednoho křečuldu, který vypadal jako krteček, chtěla jsem ho. Ano, byl to Emilek. Byla to malinká chlupatá kulička, která spinkala v růžku a sem tam sebou vrtla. Ihned jsme to řekli paní prodavačce (měli jsme s sebou i přenosku, protože víme, že ty křečky dávají do malinkých krabiček), která nám jej dala do přenášečky a šli jsme =)
Emilek mezitím vyrostl. Stal se z něj právoplatný křeččí chlap, který je sice velice bojácný a trochu neochočený, ale vždycky mi na tváři vykouzlí úsměv, pro který jej strašně miluji =) Nejvíce se mi na něm líbí, jak je celý černý, jako krteček a jen pod bradou a na bříšku má bílé flíčky. Nejvíce ze všeho miluje špagety a potom sýr, jinak sní prostě všechno.


Alf

26. března 2012 v 18:03 | Elma
°Narozen: 17. 1. 2012
°Znamení: Kozoroh
°Pohlaví: Samec
°Barva: Japanovitá s černým
°Druh: Teddy zakrslý krátkouchý králík
°CHs/ Zverimex: CHs - Teddy z Boleradic

* * * * * * * * * * * * *

Den kdy jsme si domů Alfa dovezli bylo krásné datum 3. 3. 2012, po cestě byl vystrašený, nevěděl kde to je a chudáček strnule ležel na mém klínu. Hladila jsem ho, dávala mu pusinky a on držel. Když jsme si jej přivezli domů z CHs, ihned jsme ho dali do nachystané klece, kde všechno prozkoumával. Byl v té obrovské kleci, takový maličký. Za den už věděl kde je, když jsme ho začali pouštět po celém bytě, všechno zkoumal, panáčkoval a díval se kde co je.
Teď už je to větší lajdáček =) Kde co okousává, ale vždycky ke mě přiběhne, dloubne do mě svým rypáčkem, abych ho pohladila, tak se stane a zase běží dále.
Umí si hlídat také své bydliště, vždycky když mu jdu čistit klec, dívá se na mě, co to jako dělám s jeho příbytkem a skočí do klece, všechno proskoumá a začne mi tu práci čištění jeho klece znepříjemňovat. Je to ale můj malinký plyšáček =)


Otevření blogu :)

25. března 2012 v 20:44 | Elma |  Aktuality
Ještě jednou, bych Vás chtěla ráda přivítat. Chci už mít tento blog navždy, sice nevím, jestli se mi toto přání vyplní, ale pokusím se jej nezklamat, nezklamat Vás =) Prosím nezlobte se, ale má to tu ještě docela hodně před sebou, no už sice málo, než na úplném začátku, ale i tak, toho tu ještě mnoho čeká.
Ale teď už zpátky do našeho světa. Celý víkend jsem strávila na chatě. Bylo úžasné počasí a proto jsem ho i skvěle využila. Ani jedinou chviličku se nestalo, že bych neměla co dělat. Skoro celou sobotu jsem vyklízela celý Kubův DOMEČEK. Ano, už tomu mohu tak říkat. Nyní má svůj domeček a vypadá to, že se Kubovi líbí =) Nejdříve jsem všechno z domku vyklidila a naložila na vozík, odvezla a vyhodila z něj všechny deky. Půlku dek jsem dala k ohništi (jsou staré, malé, roztrhané, špinavé) a půlku jsem vytřepala a začala nahřívat. Potom jsem asi hodinu uklízela pavučiny, pavouky, brouky (brr!) a vyhazovala z domku různé harampádí, které tam babička uschovala, když tam Kuba ještě nebydlel. Byla to fuška, ale nakonec jsem to všechno vyklidila a už jen dala nahřáté dečky, jednu stranu domku jsem zevnitř vyplnila takovou malinkou matrací a bylo hotovo =) Jen mi bylo hrozně smutno, když se na mě pořád chodil Kuba dívat. Chudák si myslel, že mu zase někdo něco dělá s jeho domečkem a nebude mít kde spát, kde prožít svůj život. Chudáček. Ale vždycky jsem se zastavila, hladila ho a nakonec si tam spokojeně lehl a já jsem ho začala fotit. Dnes jsem mu koupila za 270Kč takový velký polštář. Hrozně jsem jej sháněla, protože takový polštář stojí třeba i 500Kč. Je velký, hezky vybarvený a když jsem Kubovi takový hezký polštářek dala, hned si na něj lehl a začal spinkat. Rozplývala jsem se nad ním, byl tak roztomilý..


Ostatní

24. března 2012 v 20:04 | Elma
Panička


Mazlíci

24. března 2012 v 19:56 | Elma
K U B A ~ Životopis ~ Fotky a videa ~ Deníček

Úvod

23. března 2012 v 19:31 | Elma a smečka
Dobrý den.
Vřele Vás vítám na mém blogu, který byl založen dne 23. 3. 2012, já osobně doufám, že se Vám zde bude velice líbit a doufám, že se zde budete rádi vracet =)